Please reload

Follow me!
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon

1/12/2017

Rol: Gaziel

Conductor : Jaime Martín

Orquestra de Cadaqués

Friday 1 December  2017,  20:00h

Concert Hall Petit Palau de la Música Catalana, Spain

30/11/2017

rol: Gaziel

conductor : Jaime Martín

Orquestra de Cadaqués

Thursday 30 November  2017,  19:00h

Auditori Enric Granados, Lleida, Spain

19/11/2017

Sunday 19 November 2017,  17:00h

Concert Hall Palau de la Música Catalana, Spain

29/9/2017

rol : Alisa

Conductor : Jesús López Cobos

Orchestre de chambre de Lausanne

Théâtre Opéra de Lausanne, Switzerland


Friday 29 September 2017, 8PM
Sunday 1st October 2017, 5PM
Wednesday 4 October 2017, 7PM
Friday 6 October 2017, 8PM
Sunday 8 October 2017, 3PM

27/8/2017

La Canónica de Santa Maria de Vilabertran, Spain


Sunday 27 August 2017 18h

Solistas de la Camerata432

Cristina Segura, mezzosoprano

David Puertas, narrador

13/8/2017

Claustre del Monestir, Banyoles, Spain


Sunday 13 August 2017, 19:30h

Pep Surinyac piano

7/8/2017

roles: La Maman / La Tasse chinoise / La Libellule

Saint-Luc Anniviers, Switzerland

Monday, 7 August 2017

20/6/2017

Teatre Metropol. Tarragona, Spain


Tuesday 20 de June 2017, 20h

Pep Surinyac, piano

8/6/2017

Associació d’amics de la música de valls / Joventuts musicals de l’alt camp

cicle: Nits de clàssics. Teatre Principal de Valls, Spain


Thursday 8 June 2017, 20:30h

Isabel Villanueva, viola

Anna Crexells, piano

4/6/2017

Auditori Fòrum Berger Balaguer. Vilafranca del Penedès, Spain


Sunday 4  June 2017, 19h

Pep Surinyac, piano

Please reload